Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fan balotat, ADV1307567 Penitenciar Miercurea Ciuc

Număr anunț
DA31160455
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Cod CPV
15700000-5 · Furaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.534.757 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.534.757 RON