Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire certificat de performanta energetica pt cladiri cu destinatia capela cu Sd pana la 150 mp

Număr anunț
DA31150918
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZENI (CUI 4619140)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.299.956 RON
Data publicării
08.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.299.956 RON