Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari de servicii de demontare a expozitiilor de Istorie și Etnografie,

Număr anunț
DA31154319
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.895.971 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.895.971 RON