Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop hartie pliate Z pentru 2 straturi alb 200 bucati / pachet 23x22.5 cmNEVE,REFERAT 861/13.02.24

Număr anunț
DA35155502
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.508 RON
Valoare atribuită
2.508 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.508 RON

din 2.508 RON estimat