Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA PROIECT AFM ILUMINAT PUBK=LIC LOCAL

Număr anunț
DA31154907
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.169.831 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.169.831 RON