Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări reparații pe str.Măgura, str. Kogălniceanu, str. Vănătorilor din orașul Vișeu de Sus

Număr anunț
DA31162132
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.580.387 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.580.387 RON