Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere spatii verzi si sisteme de irigare la unitatile de invatamant din Branest

Număr anunț
DA31158043
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.702.895 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.702.895 RON