Ofertă acceptată Cumpărare directă

RADIACORD 40 X 47 MM - 4 BARI

Număr anunț
DA31162126
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.613.064 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.613.064 RON