Ofertă acceptată Cumpărare directă

dezmembrare teren in mai putin de 5 loturi

Număr anunț
DA31161493
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Cod CPV
22114310-8 · Harti de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.755.020 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.755.020 RON