Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de medicina muncii - CJI

Număr anunț
DA31149074
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.262.766 RON
Data publicării
08.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.262.766 RON