Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de promovare TV "BAIA FILE DE ISTORIE ʺ 14-15 august 2022 editia XLI
- Număr anunț
- DA31167571
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 17.018.169 RON
- Data publicării
- 10.08.2022 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.