Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice cu ocazia evenimentului cultural ,,Zilele Orașului Ciacova-14-15 august 2022”.

Număr anunț
DA31169274
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.305.235 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
10.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.305.235 RON