Atribuită Cumpărare directă

Bransament trifazat Retea canalizare apa uzata menajera si Statie de epurare in Satele Ulmeni si Val

Număr anunț
DA35134368
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.693,94 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.693,94 RON