Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie

Număr anunț
DA31169557
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.596.507 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.596.507 RON