Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare spatii verzi Gradinta cu Program Prelungit Vis de Copil, Municipiul Targu Jiu

Număr anunț
DA31154153
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69 RON
Valoare atribuită
33.416.263 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.416.263 RON

din 69 RON estimat