Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificare performanta energetica ”Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte LOT 1”

Număr anunț
DA31163546
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.490.799 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.490.799 RON