Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse de papetarie , igiena si intretinere

Număr anunț
DA31170011
Autoritate contractantă
COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.358.754 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.358.754 RON