Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspectie tehnica periodica pentru Dacia Logan cu nr. AG 13 JUD

Număr anunț
DA31169471
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR ARGES (CUI 17574512)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.792.870 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.792.870 RON