Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalpi de electricitate SE 4T

Număr anunț
DA31164411
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
44212226-9 · Stalpi de electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.376.695 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.376.695 RON