Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție accesorii și echipamente IT - As. Centrul Cultural Clujean

Număr anunț
DA31170913
Autoritate contractantă
Asociatia "Centrul Cultural Clujean (CUI 27626490)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.873.346 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
11.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.873.346 RON