Atribuită Atribuire

Servicii de cazare cu mic dejun pentru 2 nopti in perioada 23.10.-25.10.2023, la Constanta, pentru 1 persoana (sectia Handbal), conform Anunt nr. 10125/20.10.2023

Număr anunț
DAN2030748
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CONSTANTA (CUI 45513200)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
642,72 RON
Data anunțului
25.10.2023 15:02

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.