Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru realizarea unui “Studiu privind efectele schimbărilor climatice asupra resurselor ac

Număr anunț
DA31178389
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 17344491)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.785.680 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.785.680 RON