Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet masini de spalat automate de spalat rufe - ADV1306773

Număr anunț
DA31167842
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.125.553 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.125.553 RON