Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de racordare la reteaua publica noua de apa potabila

Număr anunț
DA31175696
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
953.422 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

953.422 RON