Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum Unit Konica Minolta C25 (IUP14C,IUP14M,IUP14Y,IUP14K)

Număr anunț
DA31171134
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PÂRTESTII DE SUS (CUI 14110550)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.183.197 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.183.197 RON