Ofertă acceptată Cumpărare directă

Animale domestice+Set 18 Accesorii+Set Mic dejun+Set picnic+Set servire Ceai+Nunukids

Număr anunț
DA31177869
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.760.480 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.760.480 RON