Atribuită Atribuire

SERVICII POSTALE FF8071/06.09.2023, FF9282/14.09.2023, FF6416/14.09.2023, FF9516/21.09.2023, FF6594/21.09.2023, FF6776/28.09.2023, FF7089/10.10.2023, FF7318/17.10.2023, FF7257/16.10.2023

Număr anunț
DAN2036401
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
693,52 RON
Data anunțului
01.11.2023 14:55

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.