Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bol, bidon barbotor cu apa sterila 550 ml de unica folosinta UF

Număr anunț
DA31168337
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON