Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa UPS

Număr anunț
DA31178459
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.820.879 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.820.879 RON