Ofertă acceptată Cumpărare directă

45862840 CARTUS TONER BLACK (7000 PAG) ORIGINAL OKI MC853 MC 853 MC873 853 DN 853 DNV 870

Număr anunț
DA31161937
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON