Atribuită Atribuire

Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport casute pentru targul de craciun, pe raza municipiului Craiova. {19 curse x 150 lei/ cursa = 2.850 lei}, conform referat nr. 38942/02-11-2023 intocmit de Sector Mobilier Urban si Oferta nr.39154/03-11-2023

Număr anunț
DAN2038195
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.850 RON
Data anunțului
03.11.2023 12:49

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.