Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Furnizarea de autoturisme 4x4 - 4 buc.

Număr anunț
SCN1013562
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.000 RON
Valoare atribuită
266.800 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
22.08.2018 17:04
Anunț de atribuire
SCNA1008398
Termen limită
03.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020549

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

266.800 RON

din 270.000 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 3.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.