Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse tipuri cornuri conform referat nr. 38982/02-11-2023, comanda nr. 39053/02-11-2023, astfel: {1] - 7DAYS COCOA 65G (30B) - 30 buc/ bax. - Buc. - 40.00 x 2.08 = 83.20 2] - 7DAYS CHAMPAGNE 65G (30B) - 30 buc/ bax. - Buc. - 40.00 x 2.08 = 83.20 } – 166,40 lei fara TVA cu transport inclus
- Număr anunț
- DAN2039692
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15811300-9 · Cornuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 166,40 RON
- Data anunțului
- 07.11.2023 09:19
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.