Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Execuţie lucrări de restaurare şi construcţii civile în cadrul proiectului ”RESTAURARE SI DOTAREA CASEI GAL SANDOR”
- Număr anunț
- SCN1013526
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
- Furnizor / câștigător
- TECTUM COMPANY SA (CUI 6314053)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839.206,63 RON
- Valoare atribuită
- 838.623 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 15:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1006071
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020259
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020259.pdf
- Formulare Ciucsangeorgiu.doc.p7s
- Formular nr 6 Model contract.doc.p7s
- PTh.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TECTUM COMPANY SA CUI RO 6314053
Valoare atribuită
838.623 RON
din 839.206,63 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 583,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.