Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție pachet închiriere scaune

Număr anunț
DA31170598
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.433.003 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.433.003 RON