Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pr. si ex. "Retele hidroedilitare strada Lavandei" cf nota 40641/08.08.2022

Număr anunț
DA31183116
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.149.085 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.149.085 RON