Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achzitie cvadriciclu -vehicul cu 4 roti-tip ATV -1 CPL conform ADV1307683

Număr anunț
DA31172352
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Cod CPV
34113200-4 · Vehicule pentru orice tip de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.145.193 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.145.193 RON