Atribuită
Atribuire
Servicii pentru punerea in executare silita a sentintelor civile, astfel 1] *S.C. 4095/04.05.2021 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 36820,07 lei, conform S.C. 4095/04.05.2021 a Judecatoriei Craiova {1.00 Buc. x 35.00 lei/ Buc. = 35.00 lei}, conform referat nr. 39604/08-11-2023
- Număr anunț
- DAN2043333
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 35 RON
- Data anunțului
- 10.11.2023 10:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.