Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cons si management in vederea obtinere finanrae Iluminat Public Garda de Sus

Număr anunț
DA31169976
Autoritate contractantă
COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.977.413 RON
Data publicării
10.08.2022 00:00
Data finalizării
12.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.977.413 RON