Atribuită Cumpărare directă

Servicii de protectie impotriva riscurilor - urs brun

Număr anunț
DA35153813
Autoritate contractantă
COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "A.V. CERBUL PURCĂREŢ" (CUI 11802530)
Cod CPV
90721800-5 · Servicii de protectie impotriva riscurilor sau a pericolelor naturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON