Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnică de calitate - Construire sala de sport Liceu Teoretic Horvath Janos

Număr anunț
DA35143561
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
PROIECT CONSTREX CONSULTING S.R.L. (CUI 5013923)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON