Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punct de aprindere iluminat public Unirii - PT40 DIR FD27/3 cf nota 40139/03.08.2022

Număr anunț
DA31179116
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
34990000-3 · Echipament de control, de siguranta, de semnalizare si de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.239.963 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.239.963 RON