Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalare Interior+Exterior (5buc) a automobilelor (DACIA DUSTER)

Număr anunț
DA31184250
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.740.774 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.740.774 RON