Ofertă acceptată Cumpărare directă

expertiza tehnica si audit energetic la ob Eficientizare energetică a Școlii Gim Nicolae Groza

Număr anunț
DA31180889
Autoritate contractantă
COMUNA FIBIS (CUI 16587476)
Cod CPV
71312000-8 · Servicii de consultanta in inginerie structurala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.763.648 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.763.648 RON