Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice

Număr anunț
DA35151015
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
SPIN COM-EXIM SRL (CUI 5969560)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.731,37 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.731,37 RON