Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii realizare platforma de internetin cadrul proiectului Culture connect - cultural mobility in

Număr anunț
DA31181734
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.901.910 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.901.910 RON