Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANALIZĂ APĂ SISTEM ALIM. CU APĂ ISLAZ, (6 PUȚURI EXTRACȚIE)

Număr anunț
DA31177653
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Cod CPV
90715200-4 · Alte servicii de investigatii in domeniul poluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.268.360 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.268.360 RON