Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE/CUTII CARTON PT INCINERARE DESEURI MEDICALE 7.5L cu sac galben/ ADR

Număr anunț
DA31184347
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.835.700 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.835.700 RON