Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inspecție/diagnoză nedistructivă sau tomografiere a stării de sănătate a arborilor

Număr anunț
DA35142364
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
TOMO TREE S.R.L. (CUI 40531753)
Cod CPV
90721800-5 · Servicii de protectie impotriva riscurilor sau a pericolelor naturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON