Ofertă acceptată Cumpărare directă

ÎNTOCMIRE DOCUMENTAŢIE (CAIET DE SARCINI) ŞI PLAN TRASARE MARCAJE RUTIERE PENTRU PLATFORMA PITT

Număr anunț
DA31183449
Autoritate contractantă
DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.373.833 RON
Data publicării
12.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.373.833 RON